Nergis Zamanı İletişim Numarası Ve WhatsApp Hattı | rnc8.org

Nergis Zamanı İletişim Numarası Ve WhatsApp Hattı

Nergis Zamanı İletişim Numarası Ve WhatsApp Hattı

Nergis Zamanı İletişim Numarası Ve WhatsApp Hattı

Nergis zamanı her gün 29 Ekim'den itibaren saat 12.45'de Star Tv' de yayınlanmaya başlamıştır. Ünlü oyuncu Nergis Kumbasar'ın sunduğu programda sağlık, moda, yemek tarifleri olmak üzere çok yönlü bir öğle kuşağı programı yapmaktadır.
Nergis Kumbasar 25 Mayıs 1963 yılı Ankara doğumludur. Eski eşi Mehmet Ali Erbil'dir. Bu evlilikten bir kız çocuğu vardır. Nergis Kumbasar eski mankenlerimizden olup eğitimini manken olabilmek adına bırakmıştır. Babası Abidin Kumbasar Profesör doktordur. Mehmet Ali Erbil'le evlendikten sonra mankenliği bırakarak oyunculuk ve sunuculuğa ağırlık vermiştir. Son senelerde Kiralık Aşk dizisinde oynadığı rol ile büyük sevgi ve beğeni toplayan ünlü sanatçı bir dönem de Evim Şahane ekibi ile çalışmıştır. Şimdi İse Star Tv ekranlarında yayınlanan 'Nergis Zamanı' programını sunmaktadır. Nergis zamanı iletişim numaralarından onlara ulaşabilir, nergis zamanı whatsapp hattından onlara sorular sorabilir, önerilerinizi, merak ettiklerinizi, çektiğiniz videoları gönderebilir.
Nergis zamanı programı öğle kuşağında oluşan bir boşluğu çok güzel bir şekilde doldurmaktadır. İçeriğinde ise yararlı bilgiler, burç yorumları, yemek tarifleri, moda, sağlık, ünlü konuklar ve tüm merak edilenler hakkında bilgi vermektedir. Sağlıklı nasıl olunur, neler yapmak gerekli, hangi belirti hangi hastalığa aittir gibi bir çok yönde kadınlara bilgi vermektedir. Çocuklarınızın eğitiminden, gelişimine kadar merak ettiklerinizi de sizlere sunmaktadır. Nergis Kumbasar'ın bilgi ve deneyimi ile çok sevilen ve çok beğenilen bir programdır.

Nergis Zamanı İletişim Numarası

0 212 304 01 01
Nergis zamanı iletişim numaralarından sormak istediğiniz sorularınızı, öneri ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Nergis Zamanı WhatsApp Hattı

Whatsapp Hattı daha yayınlanmamıştır.
Bunun Yerine twitter ve Instagram adresinden ulaşabilirsiniz.
@nergiszamanistartv
@nergiszamani
@startv

4 yorum:

 1. Uyurken ağzımızin akması nedeniz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Geçmiş olsun öncelikle. Uyku sırasında ağızdan su akması büyük ihtimalle bağırsak kurdu yada mide kurdu belirtisidir. Mutlaka doktora giderek bir gayta testi ve kan testi yaptırmanız gereklidir. Test sonuçlarınız da tam olarak kurt olup olmadığı anlaşılır. Bu tür belirtiler bir hastalığın göstergesidir ve araştırılmalıdır. Tekrar geçmiş olsun.

   Sil
 2. merhaba nergiz hanim programdaki pedagog gozde hanima sorum olcakti oglum 4 yasinda konusmuyor.isaretlerle anlatiyor ne yapmaliyiz.tesekkurler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok geçmiş olsun. Nergiz hanıma ulaşabilmek için yukarıda size verdiğimiz whatsapp hattını arayabilirsiniz. Sağlık sitesi olarak ise bizim size önerimiz mutlaka bir pedogog yardımı almanızdır. Bazı sorunlar bire bir ilgi ve gözlem gerektirmektedir. Bu sorun da onlardan biri mutlaka bir uzmana giderek bire bir destek almalısınız. Çok geçmiş olsun

   Sil