Mesut Yar İle Bu Gün İletişim Numarası Ve WhatsApp İhbar Hattı | rnc8.org

Mesut Yar İle Bu Gün İletişim Numarası Ve WhatsApp İhbar Hattı

Mesut Yar İle Bu Gün İletişim Numarası Ve WhatsApp İhbar Hattı

Mesut Yar İle Bu Gün İletişim Numarası Ve WhatsApp İhbar Hattı

Mesut Yar ile bu gün iletişim numarası ve whatsapp ihbar hattı ile Mesut Yar'a ulaşabilirsiniz. Sabah saat 07.00 ile 09.00 arası Star Tv'de sabah haberlerini Mesut Yar sunmaktadır. Ünlü gazeteci ve televizyoncu olan Mesut Yar sabah haberleri ile ekranlardadır.
Mesut Yar 18 Nisan 1966 İstanbul doğumludur. Ünlü gazeteci İstanbul Üniversitesini bitirdikten sonra gazetecilik okusa da yarım bırakmıştır. Sonrasında İstanbul Üniversitesinde Müzecilik İhtisası yapsa da hayatına gazeteci ve televizyoncu olarak devam etmiştir. Stajer muhabir olarak gazetecilik hayatına başlayan ünlü televizyoncu Hürriyet, Sabah, Posta gibi gazetelerde editörlük, muhabirlik ve köşe yazarlığı yapmıştır. Mesut Yar 3 kez evlenmiş 2 kez boşanmış son eşi ile mutlu bir hayat sürmektedir. Bir çok televizyon programı yapan ünlü gazeteci ve televizyoncu son olarak Star Tv ekranlarında sabah haberlerini sunmaktadır.
Güler yüzü ile sabah haberlerini eğlenceli ve enerjik bir şekilde sunan Mesut Yar çok sevilmektedir. Sabah haberlerine başka bir soluk ile sunan ünlü televizyoncu yaında yazdığınız Twitleri de paylaşmaktadır. 

Mesut Yar İle Bu Gün İletişim Numarası

Star Tv izleyici temsilcisi telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
0 212 335 00 00

Mesut Yar'a ulaşmak, bilgi ve önerilerinizi ona bildirmek için Star Tv iletişim numarasını kullanabilirsiniz.

Mesut Yar İle Bu Gün WhatsApp İhbar Hattı

Mesut Yar ile bu gün isimli programa Twitter adresinden ulaşarak yayına katılabilir, Mesut Yara mesaj gönderebilirsiniz.

Mesut Yar Twitter adresi

@mesutyar

mesutyar.com.tr

Mesut Yar'a ulaşabilmek için Tweet atabilir, yazdığı mesajları okuyabilirsiniz. Hesap aktif kullanılmaktadır. Mesut Yar yazılan mesajlara cevap vererek onları okumaktadır. Her gün mesaj atarak sevenleri ile iletişim kurmaktadır.

6 yorum:

 1. Mesut bey iyi günler lütfen benim bilgilerim kimliğim gizli alabilirse yayin yapin Antalya büyük şehir belediye başani asat su idaresi işçilerinin başa geldiği dönemde mesaileri vermemeye başlamıştı birikmiş 25 .tl kadar tam belli degil ama eşimin çalıştığı emeği ve bütün çalışma arkadaşlarımında alamadığı fazla mesai paralarını vermiyor sendika başkanlari devrede ama yeterli olmuyor devlete sizden ricam hem zam vermiyor 3 yıldır hemde paralarımızı bunlar ilgili yardımlarınızı bekliyoruz.Menderes Türel den istiyoruz bunu

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mesut beye ulaşabileceğiniz @mesutyar twitter adresine yada @mesutyar.com.tr adresine yazabilirsiniz. Star tv televizyonundan ise yukarıda verdiğimiz iletişim numarasından ulaşmanız mümkündür. Biz sizler için ulaşım adreslerini vermekteyiz. İlgili makalemizde tüm ulaşabileceğiniz adresler mevcuttur. Durumunuzun bir an önce çözüme kavuşması dileği ile geçmiş olsun.

   Sil
 2. Abi kit calisanlari halen kadro bekliyor dilimiz olurmusun saglik huzur dilerim kolay gelsin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mesut Beye ulaşmak için @mesutyar twitter adresine yada @mesutyar.com.tr adresine yazabilirsiniz.

   Sil
 3. Mesut abi biz meb de çalişan güvenlik görevlileriyiz biz 8 ay çalişip işten çikartiliyoz işkur araciligiyla çalişiyoruz bizde daimi sitatü istiyoruz çünkü bakmakla yükünlü oldugumuz çocuklarimiz var Allah rizasi için bizide birkez olsun dilegetirirmisiniz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mesut Beye yukardaki adresten yada Star Tv izleyici temsilcisi telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
   0 212 335 00 00

   Sil